Seniorzy rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej.

We wtorek 14 stycznia 2020 r. przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęli seniorzy Sokoła Rakoniewice. Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu, we wtorki na stadionie, w czwartki na hali sportowej. W okresie przygotowawczym zostanie rozegranych pięć meczów sparingowych

1. 15 lutego z Dyskobolią Grodzisk Wielkopolski

2. 29 lutego lub 1 marca z Gromem Wolsztyn

3. 7/8 marca z NAP Nowy Tomyśl

4. 14/15 marca z Karpikiem Kopanica

5. 21/22 marca z Orłami Plewiska

Zaplanowany jest też mecz w środku tygodnia z Pieczarką Wielichowo, termin tego spotkania jest jeszcze do ustalenia.

Z kadry drużyny seniorów, w porównaniu z rundą jesienną nikt nie ubył, o ewentualnych nowych zawodnikach będziemy informować. Aktualnie jedynym zawodnikiem, który nie będzie mógł grać w rundzie wiosennej jest Adrian Gracz, który w minionym tygodniu przeszedł operację kolana i czeka go dłuższa przerwa w grze.