Trwa remont stadionu w Rakoniewicach.

W połowie czerwca rozpoczął się remont stadionu w Rakoniewicach, na którym swoje mecze rozgrywają drużyny Sokoła. Prace potrwają do końca 2021 r. Z tego powodu w rundzie jesiennej drużyny Sokoła będą rozgrywać swoje mecze ligowe wyłącznie na wyjazdach. Rewitalizacja stadionu zawierać będzie wymianę płyty boiska, bramek, piłkochwytów, kabin dla zawodników rezerwowych i opieki medycznej. Wymianę nawierzchni z płyty chodnikowej przed budynkiem klubowym, wymianę słupów i opraw oświetleniowych płyty boiska, wymianę ogrodzenia oddzielającego boisko od miejsc dla widowni. Postawienie nowej trybuny wraz z zadaszeniem. Boisko będzie również zaopatrzone w system automatycznego nawadniania. Inwestorem rewitalizacji jest Urząd Miejski Gminy Rakoniewice. Całkowity koszt inwestycji to 686 923,06 zł.

Powiązana galeria: