Wymęczone zwycięstwo w Sielinku.

Sokół Rakoniewice pokonał w meczu wyjazdowym Ogrol Sielinko 2:1 (2:0). W pierwszej połowie gole zdobyli Piotr Tomiak w 16 minucie z rzutu karnego oraz Adam Marciniak głową po dośrodkowaniu Adriana Gracza w 29 minucie spotkania. Kilka dodatkowych okazji do zdobycia gola nie zostało wykorzystanych przez nasz zespół w pierwszej odsłonie. W drugiej połowie zagraliśmy bardzo słabo i tylko dzięki nieskuteczności gospodarzy nie straciliśmy więcej goli niż jeden, który był dodatkowo naszym trafieniem samobójczym. Mieliśmy wprawdzie dwie dobre okazje w drugiej części spotkania na podwyższenie wyniku, ale niestety piłka omijała bramkę przeciwnika, Ogrol natomiast od początku drugiej połowy nieprzerwanie dążył do zmiany niekorzystnego dla siebie rezultatu, co na nasze szczęście się nie udało i zdobywamy kolejne 3 punkty na trudnym terenie w Sielinku. Ostatni mecz w rundzie jesiennej rozegramy w Zbąszyniu z Obrą w niedzielę 15 listopada o godzinie 13:00.